Eriabi

Eriabi

Eriabi


Mõned inimesed võivad vajada reisimisel rohkem abi kui teised. Teeme kõik endast oleneva, et muuta teie reis võimalikult lihtsaks ja mugavaks, olenemata teie vajadustest ja võimetest.

Oma reisil eriabi saamiseks soovitame seda taotleda enne reisi broneerimist, kuna saame sellist tuge pakkuda vaid piiratud arvule inimestele igal lennul. Igal juhul peab eriabi taotlus olema esitatud vähemalt 48 tundi enne lendu. Teenuse pakkumine tuleb enne lendu meie poolt kinnitada, vastasel juhul ei pruugi meil olla võimalik teile vajalikku abi osutada. Palun võtke meiega ühendust aadressil support@nyx.ee.


Lennujaamas

Palun tulge registreerimispunkti vähemalt üks tund enne lennu väljumist.


Lennuki pardal

Peate reisima koos abilise/saatjaga, kui:

  • teil on vaimne või füüsiline puue, mille tõttu vajate abi
  • teil on vaja lennu ajal meditsiinilist abi
  • te ei ole võimeline pardateenindajate ohutusjuhistest aru saama või neile reageerima

Abiline või saatja on isik, kes vastutab teie mugavuse ja heaolu eest lennukisse minnes ja sealt lahkudes ning vastutab teie üldise ohutuse eest lennu vältel ja aitab teid evakueerimise korral. Ta peab olema vähemalt 18-aastane ja istuma teie kõrval. Abilisele või saatjale kehtib 15% soodustus täiskasvanu piletihinnast.


Teenistusloomad

Spetsiaalselt koolitatud teenistus- ja tugiloomad võivad tasuta lennata lennuki salongis, kui nad vastavad alltoodud nõuetele. Sellest on vaja meid eelnevalt teavitada ning peame selle omalt poolt heaks kiitma. Palun võtke enne reisi broneerimist ühendust meie klienditeenindusega, kuna lubatud teenistusloomade arv pardal on piiratud.

Nõuded

Üks inimene tohib võtta kaasa maksimaalselt ühe teenistus- või tugilooma.

  • Teenistus-/tugiloom peab olema koer
  • Ta peab olema puhas ja hea käitumisega
  • Ta peab mahtuma teie jalgadele, sülle või eesoleva tooli alla.

Täitke eriabi vorm SIIN.