About NyxAir

NyxAir on 2017. aastal asutatud kiiresti arenev Eesti lennufirma, mis opereerib nii regulaarlende kui ACMI-, tellimus- ja kaubalende. NyxAiri peakontor on Tallinnas ning müügiesindus Rootsis Malmös.

Tellimus- ja ACMI-lendude valdkonnas pakume spetsiifiliselt klientide soovidele kohandatud lahendusi Euroopas, Aasias, Lähis-Idas ja Aafrikas.

Meie laialdase lennundusalase taustaga töötajad on saadaval ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas. NyxAiri lennukipark koosneb usaldusväärsetest ja kütusesäästlikest ATR-i ja SAAB-i lennukite reisija- ja kaubaversioonidest. NyxAir on ERA liige (eraa.org).

Ohutus
NyxAiri jaoks on ohutus ja nõuetele vastavus peamised prioriteedid. Meie prioriteete jagavad ka meie meeskonnaliikmed, kes on pühendunud neile põhiväärtustele. NyxAiri hindavad selles valdkonnas pidavalt reguleerivad organisatsioonid ja usaldusväärsed partnerid, et veenduda regulatsioonide ja seaduste järgimises. Toetume kindlalt oma põhjalikule ettevalmistusele ja pühendumusele kõrgeima ohutuse ja nõuetele vastavuse taseme säilitamisel.

NyxAir lühidalt
• Lennukipargis 9 lennukit (ATR and SAAB)
• Korraldame regulaarlende Tallinna ja Saaremaa vahel
• Pakume laialdasi tellimus- ACMI- ja kaubalendude lahendusi