ATR 42


ATR 42 on Prantsuse ja Itaalia ühisettevõtte Avions de transport régional / Aerei da Trasporto regionale toodetud töökindel ja ökonoomne piirkondlikeks lendudeks mõeldud õhusõiduk. Võimsad, kuid samas kütusesäästlikud turbopropellermootorid võimaldavad õhku tõusta ja maanduda isegi kõige väiksemates kohalikes lennujaamades, mistõttu on lennuk piirkondlike lennufirmade seas üle maailma väga populaarne.

Lennukitüübil on tipptehnoloogial põhinevad aeronavigatsioonisüsteemid ja seda peetakse üheks nüüdisaegemaks, mugavamaks ja ohutumaks turbopropellerlennukiks käitamiseks igat tüüpi lennujaamades nii lühikese kui keskmise ulatusega piirkondlikel marsruutidel.

ATR 42 pakub erakordseid lennutingimusi: avar reisijatesalong, kus on igas reas neli mugavat nahkistet, kokkuklapitavad lauad, hea nähtavus akendest, lugemisvalgustid, individuaalsed kliimaseadmed ja mahukad käsipagasiriiulid.

  • ATR 42 saab õhku tõusta ja maanduda ka eriti lühikestel radadel
  • Kütusesäästlikud mootorid tagavad ökonoomsuse
  • Suur käsipagasimahutavus
  • Ülimalt töökindel

 

Saab 2000


Saab 2000 on ainulaadsete omadustega kiire turbopropellerlennuk, millele piisab lühikesest lennurajast ja mis on võimeline järsuks lähenemiseks, pakkudes samal ajal reaktiivmootorite sarnast võimekust ning turbopropellermootori ökonoomsust.

Salongis on 50 mugavat nahkistet, igas reas on kolm istet. Lennuki esiosas olev reisijatele mõeldud uks on varustatud kokkuklapitava trepiga. Salongis on müra vähendamise süsteem ja kliimaseade, mis tagavad kõigile reisijatele suurepärase mugavuse.

Kolm miljonit lennutundi teinud lennukitüüp SAAB 2000 on paljude klientide isiklik lemmik. Kui soovite teha päringu SAAB 2000 tellimuslennu kohta, vajutage allolevat nuppu „Telli kohe“ või helisage meile numbril +46 40 636 5220 või saatke meie spetsialistidele kiri aadressil charter@nyx.ee.

 

Saab 340


Saab 340 on viimase 50 aasta enimmüüdud 30-kohaline lennuk. Alates lennuki esmasest kasutuselevõtust on seda kasutanud enam kui 200 operaatorit 60 riigis. Saab 340 on tuntud oma vastupidavuse, opereerimisvõimekuse ja silmapistva ohutuse poolest.

NyxAiri Saab 340 lennukite salongis on 33 mugavat nahkistet, igas reas kolm istet. Ridade vahe on 30 tolli (76 cm). Lennuki esiosas olev reisijatele mõeldud uks on varustatud kokkuklapitava trepiga. Salongis on kliimaseade ning loomulikult ka tualett ja kambüüs, mis tagavad kõigile reisijatele suurepärase mugavuse.

Pakume kiire väljumisega tellimuslendude teenust, mis võimaldab tellimise hetkest õhku saada vaid 90 minuti jooksul meie strateegilistest baasidest (sõltuvalt meeskonna olemasolust). Kui soovite teha päringu Saab 340 tellimuslennu kohta, vajutage allolevat nuppu „Telli kohe“ või helisage meile numbril +46 40 636 5220 või saatke meie spetsialistidele kiri aadressil charter@nyx.ee.