Tellimuslennud


Kas otsite täielikult kohandatavat ja ainulaadse pardateenindusega reisikogemust? NyxAir on valmis seda pakkuma.

Tagame sujuvad, mugavad ja nauditavad lennud, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumate klientide vajadusi. Meie klientide hulgas on nii riigiametnikke, spordimeeskondi, reisikorraldajaid kui rahvusvahelisi ettevõtteid.


Usaldusväärsus

Me mõistame, et aeg on tellimuslennu korraldamisel võtmetähtsusega ning meie kliendid peavad olema täielikult veendunud, et oleme partner, kellele nad saavad loota. Seetõttu oleme nii täpsuses kui regulaarsuses seadnud endale eriti kõrged eesmärgid, mis hoiavad meid valvsana. NyxAir teeb kõik endast oleneva, et saaksime olla teile alati usaldusväärne partner.


Teenuste kontseptsioonid

NyxAir saab tellimuslendude korral täita mistahes erisoove. Teenindus on alati tipptasemel ning toidud ja joogid saab valida täpselt sellised, nagu ise soovite. Pakume kõike alates tipptaseme VIP-toitlustusest kuni kergete suupisteteni – vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Kiireloomuliste päringute korral helistage meile hinnapakkumise saamiseks numbril +46 40 636 5220 või saatke meie spetsialistidele kiri aadressil charter@nyx.ee.